کتاب همه حقیقت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-داستان ماجرایی

بنابراین دیوید بولدکسی کتاب جدیدی را شروع می کند - یک هیجان انگیز بر خلاف هر گونه نوشته شده قبل. مت Mathew Pender، Pender Associates - یک سازمان سایه ای است که متخصص در مدیریت موقعیت های ظاهرا غیرممکن برای مشتریانش است. گاهی اوقات، این خدمات به منازعات مسلحانه منجر می شود. هنگامی که مت پندر توسط مشتری خود - بزرگترین پیمانکار دفاعی در جهان خواسته می شود - برای دستکاری دو ملت علیه یکدیگر، یک مجموعه شوکه کننده و شگفت انگیز از وقایع در حرکت است که احتمالا جهان را به آستانه جنگ جهانی III


خرید کتاب همه حقیقت
جستجوی کتاب همه حقیقت در گودریدز

معرفی کتاب همه حقیقت از نگاه کاربران
نیکولاس کریل یک مرد در یک ماموریت است. او سرپرست بزرگترین پیمانکار دفاعی، شرکت Ares است. دیک پندر مرد کریل است که با دستکاری درگیری های بین المللی، مدیریت شرکت خود را به ثروت بیشتری می دهد. اما Creel ممکن است طرح بزرگتری داشته باشد. شاو، مردی بدون نام و یک گذشته واقعا منحصر به فرد، دستور کار دیگری دارد. او به طور ناگهانی به دنبال یک آژانس اطلاعاتی مخفی چند ملیتی می باشد، او به جهان سفر می کند تا آن را به صورت امن و صلح حفظ کند. کتی جیمز، مایل به انجام هر کاری برای بازگشت به حرفه او، روزنامه نگاری است که فقط یک بار دیگر از آن رنج می برد: فرصتی برای مصاحبه با بازماندگان قتل عام است که هر کشوری را خفه کرده است. در این هیجان انگیز و هیجان انگیز جهانی، این شخصیت ها زندگی می کنند به عنوان یک سری از حوادث در حرکت است که می تواند جهان را تغییر دهد، همانطور که ما آن را می دانیم. داستان کاملا جنجالی که احساس می کند همه چیز واقعی است.

مشاهده لینک اصلی
یک بار دیگر Baldacci یک رمز و راز خوبی با معمولیpage turner @ temace می نویسد. با این حال، در این زمان او چیزی به فکر می کند که او کار خوبی انجام می دهد و باعث می شودperception management @ به عنوان یک موضوع بپردازد. او نشان می دهد که چگونه PM ها حقایق را تولید می کنند و سپس آنها را به عنوان حقیقت به جهان می فروشند. این امروز بسیار سادهتر از وب است (با تشکر از ال گور!) و تأیید کمی از حقایق. همانطور که Baldacci در نوشته Postscript خود می گوید، @ و با استفاده از این روش ها می توان یک اشتباه بزرگ را به سرعت و به طور کلی در سراسر جهان ایجاد کرد که هیچ کس آن را نمی کشد پس از این واقعیت می تواند در آگاهی عمومی ایجاد شود که در واقع واقعا درست نیست . و این دقیقا همان چیزی است که آن را بسیار خطرناک می سازد. @

مشاهده لینک اصلی
این عمل بسته بندی شده، آسان برای خواندن و پیگیری است. جزئیات بسیار کمی نیست، اما گاهی اوقات تمام جزئیات می تواند شما را از بین ببرد. من این فرض را دوست داشتم چون فکر می کنم دروغ است که خیلی ساده تر از آن چیزی است که زمان برای پیدا کردن حقیقت را باور دارد. به دلیل دروغ گفتن، جهان در آستانه جنگ جهانی دوم قرار دارد. شخصیت های قوی، اما ناقص به راحتی ارتباط است. به دنبال بدی به خواندن بقیه سری ها.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق دیوید Baldacci و این استثنا نیست. فرضیه کل حقیقت شامل یک توطئه است تا آمریکا را به جای جنگ با خاورمیانه به روسیه متضرر کند. سوال مطرح می کند که جهان امن تر است - جنگ نوعی جنگ سرد در مقابل تروریسم. برخی از نکات جالب توجه را مطرح کرد و به من احساس کرد که من در کلاس های علوم سیاسی بودم. همچنین یک داستان خوب و شخصیت های جالب است.

مشاهده لینک اصلی
جالب هست. یکی از آن کتاب هایی که فقط فکر می کنید که هرگز نمی تواند اتفاق بیافتد، اما به همین دلیل شما از خواندن آن لذت می برید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


 کتاب هر دو در نهایت می میرند
 کتاب برف
 کتاب مالک دنیا
 کتاب سفر فلیشا
 کتاب جزیره گنج
 کتاب رد گم