معرفی کتاب همه حقیقت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-داستان ماجرایی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 14 آذر 1396
So begins David Baldaccis new book--a thriller unlike any hes written before. Matt is Mathew Pender, of Pender Associates--a shadowy organization that specializes in managing seemingly impossible situations for its clients. Sometimes, those services extend to managing--and creating--armed conflict. When Matt Pender is asked by his client--the largest defense contractor in the world--to manipulate two nations against each other, a shocking and surprising series of events are set in motion that will possibly bring the world to the brink of World War III.


خرید اینترنتی کتاب همه حقیقت
معرفی کتاب همه حقیقت
جستجوی کتاب همه حقیقت در گودریدز

معرفی کتاب همه حقیقت از نگاه کاربران
نیکولاس کریل یک مرد در یک ماموریت است. او سرپرست بزرگترین پیمانکار دفاعی، شرکت Ares است. دیک پندر مرد کریل است که با دستکاری درگیری های بین المللی، مدیریت شرکت خود را به ثروت بیشتری می دهد. اما Creel ممکن است طرح بزرگتری داشته باشد. شاو، مردی بدون نام و یک گذشته واقعا منحصر به فرد، دستور کار دیگری دارد. او به طور ناگهانی به دنبال یک آژانس اطلاعاتی مخفی چند ملیتی می باشد، او به جهان سفر می کند تا آن را به صورت امن و صلح حفظ کند. کتی جیمز، مایل به انجام هر کاری برای بازگشت به حرفه او، روزنامه نگاری است که فقط یک بار دیگر از آن رنج می برد: فرصتی برای مصاحبه با بازماندگان قتل عام است که هر کشوری را خفه کرده است. در این هیجان انگیز و هیجان انگیز جهانی، این شخصیت ها زندگی می کنند به عنوان یک سری از حوادث در حرکت است که می تواند جهان را تغییر دهد، همانطور که ما آن را می دانیم. داستان کاملا جنجالی که احساس می کند همه چیز واقعی است.

مشاهده لینک اصلی
یک بار دیگر Baldacci یک رمز و راز خوبی با معمولیpage turner @ temace می نویسد. با این حال، در این زمان او چیزی به فکر می کند که او کار خوبی انجام می دهد و باعث می شودperception management @ به عنوان یک موضوع بپردازد. او نشان می دهد که چگونه PM ها حقایق را تولید می کنند و سپس آنها را به عنوان حقیقت به جهان می فروشند. این امروز بسیار سادهتر از وب است (با تشکر از ال گور!) و تأیید کمی از حقایق. همانطور که Baldacci در نوشته Postscript خود می گوید، @ و با استفاده از این روش ها می توان یک اشتباه بزرگ را به سرعت و به طور کلی در سراسر جهان ایجاد کرد که هیچ کس آن را نمی کشد پس از این واقعیت می تواند در آگاهی عمومی ایجاد شود که در واقع واقعا درست نیست . و این دقیقا همان چیزی است که آن را بسیار خطرناک می سازد. @

مشاهده لینک اصلی
این عمل بسته بندی شده، آسان برای خواندن و پیگیری است. جزئیات بسیار کمی نیست، اما گاهی اوقات تمام جزئیات می تواند شما را از بین ببرد. من این فرض را دوست داشتم چون فکر می کنم دروغ است که خیلی ساده تر از آن چیزی است که زمان برای پیدا کردن حقیقت را باور دارد. به دلیل دروغ گفتن، جهان در آستانه جنگ جهانی دوم قرار دارد. شخصیت های قوی، اما ناقص به راحتی ارتباط است. به دنبال بدی به خواندن بقیه سری ها.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق دیوید Baldacci و این استثنا نیست. فرضیه کل حقیقت شامل یک توطئه است تا آمریکا را به جای جنگ با خاورمیانه به روسیه متضرر کند. سوال مطرح می کند که جهان امن تر است - جنگ نوعی جنگ سرد در مقابل تروریسم. برخی از نکات جالب توجه را مطرح کرد و به من احساس کرد که من در کلاس های علوم سیاسی بودم. همچنین یک داستان خوب و شخصیت های جالب است.

مشاهده لینک اصلی
جالب هست. یکی از آن کتاب هایی که فقط فکر می کنید که هرگز نمی تواند اتفاق بیافتد، اما به همین دلیل شما از خواندن آن لذت می برید!

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


#داستان ماجرایی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان تریلر - #دهه 2000 میلادی - #جدید ترین کتاب ها - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #انتشارات در دانش بهمن - #دیوید بالداچی - #لادن کاظمی
#انتشارات در دانش بهمن - #دیوید بالداچی - #لادن کاظمی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


 کتاب هدیه هومبولت
 کتاب زندگی اسرارآمیز
 کتاب شاهین مالت
 کتاب قلعه سفید
 کتاب آیا این یک انسان است؟
 کتاب هاکلبری فین