معرفی کتاب راز داوینچی

اثر دن براون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسین شهرابی-داستان ماجرایی

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 14 آذر 1396
اگر بميرم، حقيقت از دست مي‌رود... بايد اين راز را به کسي بسپارم.
رابرت لنگدان، استاد نمادشناسي و تاريخ، براي سخنراني به پاريس رفته که پليس براي مشاوره درباره‌ي قتلي مرموز به سراغش مي‌آيد: رييسِ موزه‌ي لوور در موزه به قتل رسيده و جسدش در وضعيت عجيب و ترسناکي قرار گرفته است. در کنار جسد، معماهايي گيج‌کننده نوشته شده که پليس تصور مي‌کند پرده از راز قتل او برمي‌دارد و لنگدان بايد در رمزگشايي از آن‌ها به پليس کمک کند.
در اين بين، رمزشناسِ فرانسوي، سوفي نُوو، به لنگدان ملحق مي‌شود و همراه با هم مي‌فهمند که تمام اين رازها به نحوي با نقاشي‌ها و يادداشت‌هاي لئوناردو داوينچي مرتبط است. اما درعين‌حال پاي رازي تاريخي در ميان است، رازي که گويا مي‌تواند جهان را زير و زبر کند و باعث شود تا تاريخ را از نو بنويسند.
متاسفانه، فرقه‌ي مذهبي تندرويي هم همزمان به دنبال دستيابي به اين اسرار است که از کشتن اَبا ندارد. اگر لنگدان و نوو نتوانند معماها را حل کنند، حقيقت بزرگ تاريخي يا تا ابد از دست مي‌رود يا به دست کساني مي‌افتد که مي‌خواهند نابودش کنند..


خرید اینترنتی کتاب راز داوینچی
معرفی کتاب راز داوینچی
جستجوی کتاب راز داوینچی در گودریدز

معرفی کتاب راز داوینچی از نگاه کاربران


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب راز داوینچی


#ادبیات اقتباسی - #داستان ماجرایی - #داستان معمایی - #ادبیات آمریکا - #داستان تاریخی - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان تریلر - #داستان جنایی - #دهه 2000 میلادی - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #کتاب هایی که به بیشترین زبان های دنیا ترجمه شده اند - #انتشارات کتابسرای تندیس - #دن براون - #حسین شهرابی
#انتشارات کتابسرای تندیس - #دن براون - #حسین شهرابی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز داوینچی


 کتاب دراکولا
 کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
 کتاب دام گستر
 کتاب هدیه هومبولت
 کتاب خلا موقت
 کتاب بازی بی گناهان