کتاب خرسی به نام پدینگتن

اثر مایکل باند از انتشارات ماهی - مترجم: بهمن دارالشفایی-داستان ماجرایی

خرسی به نام پدینگتون اولین کتاب از مجموعه داستان‌های «پدینگتون» است. شخصیت پدینگتون را مایکل باند، نویسنده‌ی انگلیسی، حدود ۶۰ سال پیش خلق کرد. پدینگتون خرسی است که از قلب پرو آمده و در ایستگاه قطار با خانواده‌ای انگلیسی آشنا شده و با آن‌ها زندگی می‌کند. باند در طول سال‌ها داستان‌های زیادی بر اساس این شخصیت‌ها نوشت. این داستان‌ها تا به حال در قالب ۱۳ کتاب منتشر شده‌اند. هر کدام از کتاب‌ها شامل هفت یا هشت داستان کوتاه است که در هر داستان ماجرایی برای پدینگتون پیش می‌آید؛ یک‌بار سوار مترو می‌شود، یک‌بار به خرید می‌رود، یک‌بار برایش جشن تولد می‌گیرند و... این مجموعه تاکنون به ۳۰ زبان ترجمه شده و بر اساس آن فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی هم ساخته شده است.


خرید کتاب خرسی به نام پدینگتن
جستجوی کتاب خرسی به نام پدینگتن در گودریدز

معرفی کتاب خرسی به نام پدینگتن از نگاه کاربران
خوب موتورهای توصیه شده Goodreads، من می دانم که شما فقط تلاش برای دوباره ما را به مشکل دوباره ... اما آن لذت ببرید! من وارد شوید و یک فنجان مارمالاد کنید.

مشاهده لینک اصلی
وقتی تریلر اول فیلم فیلم Paddington به نظر می رسید، بچه های من از Paddington پرسیدند و او را در جزئیات با شکوه و سپس من توضیح دادم. . . چیزی به دست آورد. میدانم که Paddington کتاب بود، من همیشه این را شناختم. اما من هرگز آن را خواندم! تجربه من با Paddington به عنوان یک کودک محدود به کارتون فوق العاده بود، که در کانال دیزنی اولیه بازی کرد. اگر شما با کارتون Paddington آشنا نیستید، باید آن را پیدا کنید! مردم دست کشیده شده اند، با حداقل رنگ، در حالی که Paddington به عنوان خرس واقعی پر شده است. این دقیقا مانند تصاویر اصلی به نظر می رسد! اما البته من قول دادم بچه های من اولین کتاب را دریافت کنم و آن را به آنها بخوانم، و بنابراین من! چه خوش تیپ، بیش از حد! هر فصل واقعا یک داستان کوتاه در مورد یکی از ماجراهای Paddingtons است. آنها تنها مدت زمان مناسب برای جلسه خواندن یک شبانه، با چند نقاشی قلم و جوهر است. بسیار جذاب! داستان ها کاملا بی انتها هستند، بنابراین هیچ نیازی به توضیح هر چیزی ندارند و بچه ها فکر نمی کنند که قدیمی باشند. یک خرس در ساحل! یک خرید خرس برای یک کت جدید! این می تواند در هر زمان، هر کشور، واقعا. ما از کتاب بعدی لذت می بریم! این نسخه شامل پیوستن مایکل باند به این است که چگونه این ایده را مطرح کرد و لذت بردن از اینکه چگونه Paddington در طول سالها به زندگی خود رسیده است.

مشاهده لینک اصلی
این تابستان، من تلاش می کنم خواندن خود را با برخی از کرایه سبک تر است. این پادزهر مناسب برای شدت کتاب های زمستانی است. سرگرم کننده، خنده دار، فانتزی! چه خرس فوق العاده ای

مشاهده لینک اصلی
وای. و منظورم WOW است این یک کتاب بچه است، بنابراین من نمی خواهم آن را به کسی توصیه کنم، اما این یک کتاب خوب من می توانم بگویم من آن را توصیه می کنم به هر کسی در حال حاضر، اما برای کودکان آن را سرگرم کننده، هیجان انگیز خواندن است. من در Paddington عاشق بودم آرزو می کردم که پدر و مادرم یک خرس را در ایستگاه قطار پیدا کنند. آقای براون با صدای بلند سرفه کرد. او گفت: \"این یک داستان بسیار هیجان انگیز نیست،\" بی تردید گفت، \"او گفت. او پدینگتون را با لوله خود به پهلو گرفت. \"من هرگز،\" او گفت، \"من معتقدم که او به خواب رفته است!\" این یکی از دلایل بسیاری است که من دوست داشتم این کتاب (تا آنجا که من 8 ساله می توانم چیزی را دوست دارم).

مشاهده لینک اصلی
بنابراین من این کتاب را برای CLS کتابخانه من RECS خواندم ... و هیچ کس دیگر کسی آن را انتخاب نکرده بود، این من بود !!! : DI واقعا مایل است که Paddington به من معرفی شده است به عنوان یک کودک، زیرا حتی به عنوان یک بزرگسال، cuteness به من رسید. در این مجموعه 8 داستان وجود دارد. مورد علاقه من زمانی بود که پدینگتون زیرزمینی را پیچید، وقتی که خرید و داستان را با نقاشی رفت. همه چیز بسیار سرگرم کننده بود و فقط در زمان زندگی من به زمان بی گناه مراجعه کردم. اگر شما یک پدر و مادر هستید، لطفا Paddington Bear را به فرزندان خود معرفی کنید. :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خرسی به نام پدینگتن


 کتاب شاهین مالت
 کتاب پی پی جوراب بلند
 کتاب نشانه چهار
 کتاب شیدایی لل. و. اشتاین
 کتاب سفر به انتهای شب
 کتاب ولگردهای دارما